יבוא רכב לישראל – רקע כללי

אם בעבר יבוא רכבים התבצע רק דרך יבואנים רשמיים וסוכנויות הרכב הגדולות המייבאות רכבים מחו"ל, כיום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים הבוחרים לייבא רכב בייבוא אישי, בין אם מדובר ברכבים אישיים או רכבי יוקרה הכוללים דגמים ייחודים או התאמות אישיות. האפשרות לייבא רכב אישי שאינו מחברת ייבוא רכבים או סוכנות לרכבים אפשרית בשל חוקים המאפשרים יבוא אישי הכולל תקנות המאפשרות לדרך פעולה מסודרת.

האם כדאי לייבא רכב ביבוא אישי?

האפשרות לייבא רכב אישי פתוחה בפני כל אחד. ההיבט הראשון שנבחן הוא מבחינת הכדאיות, ההיבט השני שנבחן הוא מגוון הרכבים האפשריים ליבוא, והאם יבוא אישי יהיה זול יותר מרכישת רכב דרך סוכנות.

בחינה של כדאיות של יבוא רכב אישי, דורש לבדוק לגבי ההליך של יבוא רכב ומה נדרש לייבוא רכב באופן אישי. תוכלו לקרוא את המאמר איך לייבא רכב ביבוא אישי. שהרי מדובר על חוקי יבוא, עמילות מכס, שילוח ועוד. יבוא מחו"ל הינו הליך מורכב אך אנו נסייע לכם להפוך את התהליך לפשוט, יבוא הרכב יהיה באחריותנו, בליווי של צוות מקצועי עד למסירת הרכב בארץ.

היתרון של יבוא רכב אישי מאפשר לכם לבחור ממגוון של רכבים, בעוד שסוכנות רכב תבחר להביא דגמים מסוימים בעלי דגם זהה ומפרט זהה. יבוא רכב יבוא אישי מאפשר לכם לבחור את הרכב שמתאים לכם, תוכלו לבחור את הרכב שתרצו עם האבזור הייחודי והמותאם לכם.

לא פעם אנשים חוששים לבדוק לגבי יבוא אישי בשל השאלה האם יבוא אישי יהיה יותר יקר מבחינת עלויות ותהליך מבחירה של קניית רכב מסוכנות בארץ. למעשה, החוקים החדשים והתקנות החדשות בנושא מיסוי הרכבים ויבואם, מביאים לכך שיבוא רכבים באופן  אישי אף יכול להוזיל עלויות בצורה משמעותית. הסיבה לכך שרכישה ישירה מול יצרן הרכב בחו"ל אנו חוסכים את עמלות התיווך של סוכנות הרכב  במידה ומדובר ברכבי יוקרה, יש מקום לחסכון נוסף אם נייבא רכבים שרמת הפגיעה הסביבתית שלהם נמוכה ביחס לרכבים אחרים,, מתוך הרצון של הממשלה לעודד רכבים שאינם מזהים ומיסוי נמוך בהתאם.

ביבוא של רכב באופן אישי חשוב לעשות עם חברה שתלווה אתכם באופן המקצועי ביותר. עבודה מול חברות יצרניות רכב, שילוח הרכב, שחרור ממכס ועד מסירת הרכב.

כשבוחנים את כל ההיבטים יחד מבינים כי יבוא רכב אישי הוא משתלם ואפשרי לכל אחד והתשובה שלנו תהיה כן! יבוא רכב הוא הזדמנות ייחודית לייבא וליהנות מרכב איכותי.