למה כדאי לפנות לחברת יבוא רכב אישי?

שוק הרכבים בישראל הוא גדול ועם זאת ניתן לראות שיש דגמים מסוימים שאינם מגיעים לארץ משיקולים שונים, לא פעם השיקול הכלכלי מכריע, מאחר שדגם הרכב יקר יותר או שאין לו ביקוש. ישנם אנשים הבוחרים לייבא באופן אישי את הרכב, מאחר שהסוכנות לא מייבאת או לחסוך בעלויות רכישת הרכב. הדרך הבטוחה ביותר היא פניה לחברה מקצועית שתסייע להם לייבא רכב מחו"ל.

החלום הגדול לייבא רכב לא בא לידי מימוש מאחר שרבים לא יודעים מהו ההליך ליבוא רכב אישי, לצד החשש שהבירוקרטיה רבה מדי ובסופו של דבר הרכב יעלה יותר יקר מכפי שתכננו. אלו מרתיעים רבים מהניסיון לייבא רכב בעצמם. לכן בניינו מדריך שיסייע לכם להבין את התהליך של יבוא רכב אישי ולהוריד חלק מהחששות.

איך לייבא רכב ביבוא אישי עם חברה שמתמחה ביבוא רכבים לישראל?

היום יבוא אישי הפך פשוט יותר וזאת בשל תקנות וחוקים חדשים המקלים על יבוא רכבים. עם זאת אנו ממליצים להיעזר בחברה ליבוא אישי שתסייע לכם ותחסוך לכם זמן וכסף.

חברה מנוסה מכירה היטב את ההליכים הבירוקרטים, את הטפסים הנדרשים וכל הנדרש לייבא רכב באופן אישי. חברה מקצועית תדע לאתר בקלות את הרכב ומהן המגבלות על היבוא. בנוסף, היא יכולה לזרז תהליכים בשל הניסיון שלה בתחום.

חשוב שתפנו לחברה מקצועית ועם זאת חשוב שתהיה לכם כימיה טובה עם האנשים איתם אתם עובדים. אנשי מקצוע שיהיה להם סבלנות להסביר על ההליך ולתת לכם את התחושה שאתם בידיים טובות.

בדקו שהחברה בעלת רישיון ליבוא רכבים. חברה שאינה מורשית לעסוק ביבוא רכב עלולה להכניס אתכם לבעיות.

למה כדאי לפנות לחברה שמתמחה ביבוא רכבים מחו"ל ולא לעשות את זה לבד?

חברה מקצועית של יבוא רכבים תיתן לכם טיפול מהיר בכל הליכי יבוא הרכב. היא תטפל בכל הניירת הנדרשת, היא תדאג לשילוח בינלאומי, תדאג לפנות לעמיל מכס ולשחרר את הרכב מהמכס ובדיקת הביטוחים של הרכב, וכל זאת ללא עיכובים ומבלי שתצטרכו להתעסק בכל ההליך. בנוסף תוכלו לפנות בכל שאלה ובכל פניה ותקבלו יחס מקצועי ואמין.

היתרון של חברת יבוא המתמחה ביבוא אישי של רכבים

יבוא רכב עם  חברה המתמחה ביבוא רכבים בהזמנה אישית אתם רגועים יותר בכל נושא של בדיקת הרכב ומחירו. חברה תסייע בהפחתת מיסים, באם מדובר ברכבים חשמליים, רכבי יוקרה או היברידיים ורכבי פלאג אין. החברה אחראית לתאם את כל הבירוקרטיה הנדרשת ולתאם עם הגורמים השונים בכל הנדרש.

חברה מקצועית בקיאה בכל הסכמי הסחר שיש לישראל עם מדינות אחרות ברחבי העולם לצורך יבוא רכבים, וכך מבטיחים לייבא עבורכם את הרכב במחיר הכי משתלם.

חברת יבוא רכבים אישיים דואגת לבדיקתו ולבחינת כל האישורים והתנאים הנדרשים להבאת הרכב לארץ. לרוב אדם שרוצה לייבא רכב לא יהיה בקיא בכל החוקים והתקנות הקיימות והוא עלול לפספס פרטים חשובים שעלולים לייקר את עלות יבוא הרכב או לעכב את השחרור ממכס. החברה אף דואגת לשחרור הרכב במכס ותשלום המיסים הנדרשים.

המשמעות היא שיש מי שעושה עבורכם את כל העבודה ואתם מורידים מעצמכם זמן עבודה יקר, חוסכים בכסף ובעיקר לחצים ועוגמת נפש מיותרים.

חולמים על רכב ביבוא אישי? רוצים לייבא טסלה או ב.מ.וו בהזמנה אישית? רוצים לחסוך עשרות אלפי שקלים?

אנו בחברת olforyou מתמחים ביבוא רכבים אישים. כך שאתם יכולים להיות רגועים שאנו נייבא עבורכם את רכב החלומות שלכם עד אליכם במהרה. זה הזמן להרים טלפון טו להשאיר פרטים באתר ואנו נעשה את כל העבודה עבורכם.