איתור ספקים

אתם מעוניינים להרחיב את העסק ואף ליצור תחרות באמצעות יבוא מקביל? רוצים להתמקד ולעסוק ביבוא של מוצר או סדרת מוצרים מסוימת? או למצוא חברה מעבר לים שתייצר את המוצר שפיתחתם? פעולה משמעותית ואף קריטית להצלחתכם היא איתור ספקים מתאימים, ספקים שיספקו לכם סחורה איכותית, שתהיה עימם הבנה ושיתאימו לכם מבחינה כלכלית. ככל שבוחנים את הדברים לעומק, כך רואים שהדברים לא פשוטים כפי שנדמה, ושיש צורך ביד מקצועית מכוונת על מנת להגיע אל הספק הנכון.

איתור הספקים על פי פרמטרים שתקבעו

איתור ספקים הוא מושג כללי המכיל בתוכו מגוון רחב של אפשרויות.

עבודתנו נעשית תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר שבסופם נמצא עבורכם את הספק המתאים לכם ביותר:

 •  איתור על פי אזור בעולם, מדינה עד עיר ספציפית.
 •  איתור בהתאם לתחום פעילות הספק: יצרן, יצואן, מפיץ.
 •  איתור ספק על פי ענף עד כדי התמחות והתמקדות במוצר מסוים
 •  איתור על פי גודל חברה/עסק או מחזור שנתי

לפני שנתחיל בעבודת האיתור נקבע איתכם פגישה בה תפרטו את ציפיותיכם מהספק או הספקים אותם אתם מחפשים, כולל מחירים או לוח זמנים שיהוו בסיס לעבודה המשותפת. מכאן אנו נתחיל את עבודת האיתור. באמצעות קשרים רבים עם חברות, יצואנים ומפיצים בכל רחבי העולם נוכל למצוא עבורכם במהירות ובדייקנות את הספק האידיאלי עבורכם.

יתרונות איתור ספקים דרכנו

היום ישנם אתרי אינטרנט שונים בהם תוכלו לציין פרמטרים לאיתור ספק ותקבלו מספר אופציות אפשריות של פרטי ספקים. אמנם זו אפשרות, אך עד שלא תתחילו בעבודה השוטפת מול הספק לא תהיו בטוחים שאכן עשיתם את הבחירה הנכונה. אנו נמצאים בתחום כבר שנים, פיתחנו רשת של קשרים והיכרות אישית עם ספקים בכל התחומים: חברות בסדרי גודל שונים, כולל חברות שייצרו עבורכם מוצרים מאפס, סוחרים, יצואנים, יבואנים ובכל ענפי התעשיה והמסחר. מהימנות של ספק בכלל, וספק מעבר לים בפרט היא קריטית. איתור ספק דרכנו יוכל להסיר כל דאגה באשר למהימנות הספק/ היצרן.

ניהול מו"מ וסגירת העסקה הטובה ביותר

כמובן שאיתור הספק המתאים ביותר הוא רק ההתחלה. מכאן נמשיך לניהול מו"מ מולו וסגירת העסקה הטובה ביותר עבורכם, כולל תנאי המשלוח המתאימים ביותר.

מעוניינים להרחיב את עבודתכם אל מעבר לים? לייבא מוצרים או למצוא יצרן שייצר את מוצרי החברה שלכם? אנו באולפוריו נבצע את איתור ספק המתאים לפרמטרים שלכם ונסגור את העסקה המשתלמת לכם ביותר.

צרו קשר


  Our Headquarters are located at
  Herzliya Israel    
  +972-73-3744457
  Natalie@olforyou.com
  דילוג לתוכן