ליווי להפצה

השלב האחרון בשרשרת היבוא, השלב שלשמו ביצעתם את כל הפעולות הנדרשות כמו איתור ספקים, הסדרת אישורים ורישיונות מן המשרדים הממשלתיים השונים ועוד הוא הפצת המוצרים ומכירתם בארץ או בשווקים אחרים בחו"ל. שלב זה סוגר את תהליך היבוא וקובע האם כל הדבר אכן היה משתלם. אנו באולפוריו נלווה אתכם גם בשלב של הפצת המוצר ונסייע לכם באמצעות הקשרים והידע שיש לנו, להגיע ללקוחות פוטנציאליים בסדר גודל רחב ככל האפשר ובמהירות הרבה ביותר שניתן.

יעוץ בכל הקשור ליבוא ושיווק מוצרים

ההחלטה לייבא מוצר יכולה להיות היום החלטתו של מנכ"ל חברה גדולה וגם החלטתו של אדם פרטי. השוק היום פתוח. הזמנת מוצרים על ידי הצרכן מחו"ל היא קלה ופשוטה. גם דרכי ההתקשרות בין יבואן לספקים או לקוחות והבאת מוצרים ממדינה אחת לאחרת קלה היום מבחינה טכנית יותר מתמיד. עדיין, יבוא הוא מורכב ודורש קודם כל מחשבה ובחינת העניין מכל הצדדים עד כמה באמת הפעולה משתלמת, ואם כן , מול מי: מיהם הספקים מהם נרכוש סחורה ומהם תנאי השילוח הבינלאומי הטובים ביותר עבורנו. יש לעמוד בכל דרישות המכס הכוללות בירוקרטיה רבה. לאחר כל אלה יש לפעול בדרך החכמה והנכונה ביותר על מנת שהמוצר יגיע לצרכנים רבים ככל האפשר. אנו מציעים לכם חבילה של שירותים שנותנת מענה לכל שלבי היבוא שצוינו ומסתיימת בליווי להפצת המוצר.

לבחור בחברה המתאימה ביותר עבורכם שתלווה אתכם

מבחינתכם, המשימה החשובה ביותר בכל עניין היבוא או הפצתו לאחר מכן הוא בחירת החברה הנכונה שאיתה תעבדו ושתלווה אתכם לאורך כל הדרך. ידע וניסיון בעבודה מול חברות שילוח, הרשויות, רשתות שיווק בארץ או גורמים שונים בחו"ל הם קריטיים להצלחת התהליך. אנו בחברת אולפוריו אינטרנשיונל בעלי ניסיון רב בכל השלבים והפעולות הנדרשות ליבוא. אנו נייעץ לכם כיצד לצאת לדרך כיבואנים, נסייע בכל הקשור לעמילות מכס ושילוח בינלאומי וגם, בסוף התהליך- גם בשיווק והפצת המוצר.

רוצים לייבא מוצר וצריכים יעוץ בתחום? ביצעתם את היבוא וצריכים סיוע בהפצת המוצר ללקוחות פוטנציאליים בארץ או בחו"ל? אנחנו נמצאים כאן עבורכם בכל שאלה.

צרו קשר


    Our Headquarters are located at
    Herzliya Israel    
    +972-73-3744457
    Natalie@olforyou.com
    דילוג לתוכן