סחר בינלאומי

בין אם מדובר על חברה גדולה או עסק קטן, חברה ותיקה או כזו שעושה את צעדיה הראשונים בשוק, היום נושאה סחר הבינלאומי, בין אם זה יבוא או יצוא, רלוונטי לכולם ולא רק לחברות גדולות  ומבוססות אשר מיצו את האפשרויות הקיימות במסחר בארץ. השוק הבינלאומי פתוח גם לחברות או עסקים קטנים ואפילו אנשים פרטיים פונים החוצה כדי לייבא מוצרים שיעניינו את הצרכן הישראלי, או לשווק את מוצריהם גם בשווקים שונים בחו"ל.

סחר בינלאומי- אפשרויות לצד מורכבות

עד כמה שהעולם פתוח וישנה גלובליזציה עדיין סחר בינלאומי מורכב יותר, דורש התעסקות הן מול הרשויות והן במציאת ספקים או לקוחות. אנו בחברת אולפוריו נסייע לכם בכל השלבים והמטלות הנדרשים בהרחבת הפעילות המסחרית שלכם גם בשוק הבינלאומי.

האם פעילות בחו"ל מתאימה לחברה שלכם?

העניין הראשון בסחר בינלאומי הוא בדיקה מעמיקה האם לחברה שלכם משתלם לשלב גם סחר בינלאומי. אמנם הדבר נראה קורץ מאוד ומבטיח, אך ישנם ענפים או חברות במצב מסוים שמבחינתן עדיף כרגע להישאר בגבולות הארץ. לדוגמה, לא כל חברה נמצאת במצב בשל ומבוסס מספיק בכדי להניע מהלך כה משמעותי של הרחבת הפעילות גם לחו"ל. המהלך דורש השקעת משאבים. בנוסף יש לבחון את השוק הספציפי בו פועלת החברה: מגמות שישנן בענף זה, עד כמה הוא יציב או תנודתי

כיוון לשווקים הנכונים

חשוב לבחון גם לאילו שווקים כדאי לכם לכוון את הפעילות העסקית הבינלאומית שלכם. רבים ממהרים לפנות דווקא לחלק המבוסס של העולם- מדינות המערב, אך יש לקחת בחשבון שיתכן שחלק זה של העולם דווקא שבע ולכן יגלה פחות עניין במוצרי החברה. יתכן שדווקא שווקים שנמצאים כרגע בהתפתחות יאפשרו גם לכם צמיחה והתרחבות בסדר גודל משמעותי יותר.

למצוא מודל עסקי שמתאים לכם

ישנן אפשרויות שונות מבחינת אופן הפעילות שלכם בחו"ל. האם אתם מעוניינים לבצע מיזוגים או רכישות, האם אתם פועלים כשחקן בודדאו בשיתוף פעולה עם גורם מקומי מסוים. יש לבחון את הסיכונים שבכל מודל עסקי לצד הסיכויים בעבודה בדרך זו. יש לבדוק את הצפי ההכנסות בכל שיטת עבודה. גם לאחר שכבר ביצעתם את הצעד וכבר פרצתם לפעילות בחו"ל, כדאי להיות עם היד על הדופק ולבחון כל העת האם הדרך בה אתם פועלים היא הטובה והמכניסה ביותר עבורכם.

לעבור את הפריצה לחו"ל עם ליווי צמוד

אנו בחברת אולפוריו מעניקים לכם ליווי צמוד בכל הקשור לסחר בינלאומי. נסייע בשרשרת היבוא, על איתור ספקים והשגת התנאים הטובים ביותר בעבודה מולם, השגת רישיונות ליבוא וגם ביצוא: פריצה לשווקים המתאימים ביצוא המוצרים שלכם ושיווקם בחו"ל.

בטוחים במוצר שלכם ורוצים לפרוץ איתו גם לחו"ל? גבולות הארץ מצומצמים מדי עבורכם? אנו נדאג לכך שתתחילו את המסע שלכם בחו"ל במקום הנכון ובדרך הנכונה ביותר.

צרו קשר


    Our Headquarters are located at
    Herzliya Israel    
    +972-73-3744457
    Natalie@olforyou.com
    דילוג לתוכן