עמילות מכס

הגלובליזציה והעולם המודרני והפתוח הביאו לכך שבכל רגע נתון מוצרים וסחורות רבים יוצאים מנמל כלשהו- נמל ימי או נמל תעופה או מגיעים לשעריו. על מנת להוציא סחורה או לקבל סחורה ביבוא תצטרכו לעבור שלבנוסף הכרוך בבירוקרטיה לא מעטה והוא עניין המכס. את כל ההתעסקות מול פקידי המכס, מילויטפסים כאלה ואחרים ועוד תוכלו לחסוך לעצמכם בעזרתנו. אנו נעשה עבורכם את העבודה במסגרת השירות שנקרא עמילות מכס.

מהי בדיוק עמילות מכס?

אם רואה החשבון שלכם מייצג אתכם נאמנה מול מס הכנסה, או עורך הדין מייצג אתכם בחתימה על חוזים מול חברות אחרות. אנו באולפוריו נייצג אתכם היטב מול פקידות המכס. בין אם אתם מייבאים ובין אם אתם מייצאים מוצרים, אנו נייצג אתכם מול הרשויות בכל נושא המכס. הן היבוא והן היצוא כרוכים בהכנת ניירת רבה ומילוי טפסים. זאת בכדי לסווג את הסחורות לפי פרמטרים שונים של מיסוי ולמסות בהתאם. התשלומים הנדרשים עבור יצוא הסחורה או שחרורה מהמכס בארץ לאחר הגעתה נמצאים גם הם תחת אחריותו של עמיל המכס. כך אתם מורידם מעצמכם עוד מטלות ונושאים שלא רק שלא נעים במיוחד להתעסק איתם, אלא שהם מהווים מבוא לבעיות אם הם לא מתבצעים בצורה מדויקת.

מה חשוב לבדוק בבחירת עמיל מכס?

בבחירת עמיל מכס חשוב לוודא שאכן יש לו תעודה רשמית לעסוק בתחום מטעם אגף המכס והמע"מ, שיש לו ניסיון רב בתהליך ובכל הבירוקרטיה הנדרשת בשילוח סחורות, בין אם בהובלה ימית או אווירית או קבלת סחורות ושחרורן מהמכס. חשוב שעמיל המכס יהיה מעודכן ובקיא בסיווג הסחורות ובתשלום הנדרש עבור כל סוג של סחורה כדי להפחית עלויות. עמילי מכס בעלי ניסיון יוצרים עם הזמן קשרים עם חברות שילוח בינלאומיות ומצליחים להשיג ללקוחותיהם את עסקת השילוח, בין אם ימית, אווירית או יבשתית הטובה ביותר.

עמילות מכס- רק אחד מתוך סל השירותים שאנו מציעים

אנו בחברת אולפוריו מציעים לכם סל שירותים הכולל את כל השלבים שיש לעבור בדרך ליבוא או יצוא של סחורה. עמילות מכס היא אחד השירותים בתוך הסל. אנו בעלי ניסיון רב בעמילות מכס, מכירים היטב את סיווג הסחורות ואת צורת העבודה הנדרשת מול הרשויות. בנוסף לכך נדאג לתנאי השילוח הטובים ביותר, נאתר עבורכם ספקים מתאימים וכן נלווה אתכם בכל הנוגע לסחר בינלאומי והגדלת השוק שלכם ברחבי העולם.

עניין המכס מבלבל אתכם? טפסים, ניירות, בירוקרטיה ותשלומים שמהווים מחסום בדרך ליבוא או יצוא מוצרים? אנו באולפוריו כאן עבורכם בכל שאלה או בקשה

צרו קשר


    Our Headquarters are located at
    Herzliya Israel    
    +972-73-3744457
    Natalie@olforyou.com
    דילוג לתוכן