שילוח בינלאומי

אם בעבר תחום השילוח הבינלאומי היה רלוונטי לחברות גדולות בלבד, היום הדברים כבר אינם כך. תחום היבוא- יצוא לא רק התפתח מאוד אלא הפך רלוונטי לעסקים קטנים ואנשים פרטיים שהפכו יבואנים של מוצרים שונים. דלת הסחר הבינלאומי נפתחה היום לרבים שבעבר כלל לא חשבו לעסוק בתחום. בהתאם לכך, גם תחום השילוח הבינלאומי התפתח ומציע אפשרויות שונות המתאימות גם ליבוא בכמויות קטנות, כשיעילות ומהירות השילוח אף הן התפתחו מאוד.

מה כולל שילוח בינלאומי?

מלבד העברת המוצרים ממדינה אחת לאחרת, כולל שילוח בינלאומי פעולות נוספות לפני השילוח ואחריו. השילוח כולל הובלה ממקום המוצא אל הנמל או נמל התעופה. נעשית אריזה של המוצרים באופן שיעברו בבטחה את הדרך הארוכה. ישנן גם פעולות שצריכות להתבצע מול המכס והרשויות. ללא ספק שרשרת של פעולות שנועדו כולן להבטיח את הגעת המוצרים המיובאים עד אליכם בצורה הבטוחה והמהירה ביותר.

סוגים שונים של הובלות

היום ישנן אפשרויות שונות בכל הקשור לשילוח בינלאומי. חשוב להתאים את סוג המשלוח לסוג ההובלה. אחד מסוגי ההובלות הנפוצים הוא הובלה ימית, במיוחד מוצרים גדולים כמו רכבים. ישנם מוצרים המתאימים יותר להובלה אווירית, במיוחד מוצרים רגישים שמומלץ שיגיעו ליעדם במהירות האפשרית. לרוב השילוח הבינלאומי משלב בתוכו מספר סוגים של הובלות, למשל הובלה יבשתית של המוצרים מן הספק אל הנמל או נמל התעופה והובלה יבשתית נוספת עד אליכם או ישירות עד ללקוח שרכש מכם את המוצר.

גורמים רבים מעורבים בשילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי הוא תהליך מורכב הדורש שיתוף פעולה ומעורבות של גורמים רבים ובעלי תפקידים רבים: חברות הספנות או התעופה, חברות הובלה, אורזי המוצרים לקראת שילוח, נהגים וגם העוסקים בבירוקרטיה הרבה שקיימת סביב השילוח. תהליך השילוח דורש פעמים רבות התמודדות ומציאת פתרונות למצבים לא צפויים. לכן, רצוי לתת למקצוענים בתחום לעשות את העבודה עבורכם ולדאוג לכך שתקבלו את תנאי השילוח הטובים ביותר.

שילוח בינלאומי כחלק מחבילת השירותים שלנו

אחד השירותים מתוך חבילת השירותים שתקבלו מאיתנו הוא כל הקשור לשילוח בינלאומי. אנו נשיג עבורכם את תנאי השילוח הטובים ביותר עבורכם ועבור המוצר, נדאג שהגורמים הלוקחים חלק בעניין יהיו חברות מוכרות ואמינות שיעשו את עבודתן בצורה מקצועית וזריזה. העובדה שאנחנו אלה שמטפלים בכל עניין השילוח מאפשרת לכם לקבל גם את המחיר הטוב ביותר, מחיר שקשה עד בלתי אפשרי להשיג בפניה אישית לחברות השילוח.

יש לכם שאלות בנושא שילוח בינלאומי? רוצים לדעת איך הדברים עובדים? אנחנו באולפוריו נענה על כל שאלה

 

 

צרו קשר


    Our Headquarters are located at
    Herzliya Israel    
    +972-73-3744457
    Natalie@olforyou.com
    דילוג לתוכן